podziękowania


Większość zdjęć wykorzystywanych przeze mnie na blogu, w tym to w nagłówku, popełniła Anna Cheba. Za co dziękuję Ci Aniu z całego serca i po cichu liczę, że uda nam się spotkać jeszcze nie jeden raz w celu uwiecznienia moich futrzaków. W tym miejscu chciałabym wszystkich zaprosić do odwiedzenia Anna Cheba Photography.


Bez Michała nie byłoby tego miejsca, a przynajmniej nie wyglądałoby ono tak, ja wygląda teraz. Kucyku, należy Ci się order za cierpliwe wysłuchiwanie moich utyskiwań i realizowanie wszystkich szalonych lub mniej szalonych pomysłów, za znoszenie wszystkich "Ale to już będzie ostatnia poprawka". Bez Twojej fachowej pomocy dalej rwałabym sobie włosy z głowy z powodu braku polskich znaków, nigdy nie poradziłabym sobie z krnąbrnym blogspotem. Mam nadzieję, że nie wystawisz mi w końcu rachunku za świadczone usługi webdeveloperskie. 


Podziękowania należą się także załodze Gabinetu Weterynaryjnego Doktora Bożydara. Dziękuję, że przyjęliście mnie pod swoje skrzydła, cierpliwie odpowiadacie na pytania, uczycie, wypychacie na głębokie weterynaryjne wody na pożarcie klientom, pacjentom i całej reszcie. Dzięki za to, że mnie wspieracie!